• 1402/06/22 - 09:52
  • بازدید: 67
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مسئول امور مامایی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

کمیته مراقبت و درمان جوانی جمعیت برگزار شد

مسئول امور مامایی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد: کمیته مراقبت و درمان جوانی جمعیت در معاونت درمان دانشگاه برگزار شد

فریدون جعفریان فر
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول

به گزارش خبرنگار وبدا، فاطمه بهرامی پور، اظهار داشت: در کمیته مراقبت و درمان جوانی جمعیت گزارشی از عملکرد اجراسازی مواد قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت توسط معاونت های غذا و دارو، درمان و بیمارستانهای تحت پوشش دانشگاه ارائه گردید.

مسئول امور مامایی افزود: در این کمیته راهکارهای لازم برای ارجاع زوجین نابارور به مراکز درمان ناباروری سطح 2 و 3 دانشگاه، کاهش آمار زایمان های سزارین، ارتقاء کیفیت مراقبت های پیش و حین بارداری در مادران با BMIبالا (وزن بالا) جهت کاهش دادن عوارض بارداری و زایمان و مدیریت بحران کمبود تخت در مجتمع زنان و زایمان حضرت زینب (س) ارائه گردید.

در پایان بهرامی پور تأکید کرد: این نوع جلسات در راستای اجرا سازی قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در کمیته مراقبت و درمان جوانی معاونت درمان تا حصول نتیجه مطلوب به طور مرتب برگزار می شود.

این کمیته در روز دوشنبه 20 شهریورماه 1402 توسط امور مامایی معاونت درمان با حضور مدیر درمان، معاون غذا و دارو، رئیس سازمان نظام پزشکی، مسئولین بیمارستان بزرگ دزفول و سایر اعضاء در سالن اجتماعات مدافعان سلامت درمان برگزار گردید.

  • گروه خبری : اخبار معاونت درمان,جوانی جمعیت
  • کد خبر : 15439
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید