• 1402/03/24 - 09:29
  • بازدید: 249
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی دزفول؛

نشست مشورتی مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی (EDC) با ریاست دانشگاه علوم پزشکی دزفول

نشست مشورتی مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه (EDC) با حضور"دکتر خسرو پناه" ریاست دانشگاه علوم پزشکی دزفول21 خردادماه در سالن جلسات معاونت آموزش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، نشست مشورتی مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه (EDC) با حضور"دکتر خسرو پناه" ریاست دانشگاه علوم پزشکی دزفول21 خردادماه در سالن جلسات معاونت آموزش برگزار شد.

در ابتدای جلسه "دکتر عزت اله قاسمی" رییس مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه ضمن بیان اهداف جلسه وارائه گزارش عملکرد مرکز مطالعات بر مواردی چون تحقق چارت تشکیلاتی مصوب وزارتی مرکز مطالعات دانشگاه، تکمیل ساخت سازه جدید مرکز مهارتهای بالینی، تعامل در خرید شبیه سازهای آموزشی بخصوص در بخش¬های بالینی و نیز تصویب واحدهای حق التدریس دبیران کمیته ها تاکید نمود.

"دکتربهمنش" معاونت آموزشی دانشگاه بر تلاش و همدلی در پیشبرد اهداف آموزش دانشگاه تاکید نمود.

"دکترخسروپناه" ریاست دانشگاه نیزضمن تقدیر و تشکر از عملکرد مطلوب مرکز مطالعات در ادوار مختلف بر داشتن برنامه عملیاتی و تلاش در اجرای آن پرداخت و بر ارائه گزارش عملکرد در قالب شاخص های مستند تاکید نمود.

وی بر مواردی چون تلاش و تدبیر در تحقق اعتباربخشی حیطه¬های مختلف و نیز بر مواردی چون بین المللی¬سازی و داشتن برنامه و ارسال آن به هیات رئیسه دانشگاه جهت تصویب تاکید نمود. ریاست دانشگاه دانشجو را بعنوان اهرمی موثر در تحول آموزشی دانشگاه دانسته و بر حضور پررنگ آنها در عرصه¬های آموزشی، پژوهشی و اجرایی تاکید نمود.

  • گروه خبری : اخبار معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری
  • کد خبر : 15081
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید