• 1399/09/29 - 15:03
  • بازدید: 1108
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به مناسب فرا رسیدن میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار

از پرستارانی که همسران آنها در لباس مقدس سپاه پاسداران انجام وظیفه می کنند، تقدیر و تشکر بعمل آمد

به مناسب فرا رسیدن میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار از پرستارانی که همسران آنها در لباس مقدس سپاه پاسداران انجام وظیفه می کنند، تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

 

به گزارش خبرنگار وبدا، به مناسب فرا رسیدن میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار از پرستارانی که همسران آنها در لباس مقدس سپاه پاسداران انجام وظیفه می کنند، تقدیر و تشکر بعمل آمد.

این مراسم در 29 آذر ماه و با حضور "دکتر قمیشی" ریاست دانشگاه علوم پزشکی دزفول، "سرهنگ پاسدار محمدرضا لیلی زاده" فرمانده سپاه ناحیه دزفول، "دکتر بهروزچگنی" معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی، "دکتر میثم مردسلطانی" معاون آموزشی دانشگاه در سالن جلسات سپاه ناحیه دزفول برگزار شد.

دکتر قمیشی ضمن تبریک میلاد حضرت زینب کبری(س) و تجلیل روز پرستار اظهار داشت : پرستاری یکی از شغل‌های سخت و حساس است که هرکسی توانایی انجام آن را ندارد. این شغل علاوه بر سخت بودنش به روحیه‌ای قوی و قلبی پر از عشق و محبت نیاز دارد. وی افزود : کار پرستاری آمیخته با صداقت پاکی و اخلاص است، پرستاری هنری است بی نظیر و تخصصی است بی همتا که پرستار در کنار و با کمک خانواده به این هنر بی نظیر دست پیدا می کند.وی ضمن ارزشمند دانستن کار پرستار ادامه داد: پرستاران به عنوان رکن مهم عرصه بهداشت و درمان علیرغم نارسایی‌ها و سختی‌ها، نهایت تلاش خود را در جهت انجام وظیفه و خدمت رسانی به بیماران عزیز به کار گرفته‌اند و بنده از تلاش های بی دریغ پرستاران در خدمت به مردم نهایت تقدیر و تشکر را می‌نمایم.

در خاتمه این برنامه از پرستاران : خانمها علوی نسب، بشیری نژاد، تیمار، مثلی، بدر، باقری، طاعی زاده و هادی پور با اهداء لوح تقدیر و تقدیم هدیه تقدیر بعمل آمد.  • گروه خبری : اخبار,اخبار تصویری,اخبار معاونت فرهنگی و دانشجویی ,اخبار معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری
  • کد خبر : 10818
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید