• 1401/11/01 - 11:45
  • بازدید: 552
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی دزفول؛

ارزیابی و اعتباربخشی رشته پرستاری مقطع کارشناسی در دانشگاه علوم پزشکی دزفول

برنامه ارزیابی و اعتباربخشی رشته پرستاری مقطع کارشناسی در دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار گردید.

به گزارش وبدا به نقل از روابط عمومی معاونت آموزش، برنامه اعتباربخشی رشته پرستاری مقطع کارشناسی پنج شنبه ۲۹ دی ماه سال جاری در دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار گردید.

این بازدید با حضور ارزیاب دکتر ر"ضا مسعودی" صورت گرفت، پس از قرائت قرآن کریم، سرود ملی و پخش کلیپی از دانشگاه، معاونت توسعه مدیریت و منابع  "دکتر صائمی"  و معاونت  آموزشی، تحقیقات و فناوری "دکتر بهمنش" ضمن خوش آمد گویی، به بیان تاریخچه‌ ایاز دانشگاه علوم پزشکی دزفول پرداختند و پیشرفت‌ های آموزشی دانشگاه بالاخص رشته پرستاری و   اقدامات صورت گرفته در جهت ارتقا و پیشبرد آموزشی این رشته را تشریح نمودند.

در ادامه "دکتر مسعودی" به اهمیت رشته پرستاری و نقش آنان در سلامت جامعه اشاره و بر آموزش بالینی عملیاتی در مورد دانشجویان پرستاری تاکید زیادی نمود.

در روند بازدید ارزیابی "دکتر مسعودی" از فضاهای مختلف دانشگاه از جمله کتابخانه مرکزی، مرکز مهارت‌ های بالینی، بخش‌ های مختلف بیمارستان، آزمایشگاه مرکزی، مرکز تولید محتوا و دانشکده پرستاری و مامایی بازدید نموده و نشستی با اعضای هیئت علمی برگزار گردید.

در اختتامیه ضمن اظهار رضایتمندی ارزیاب محترم از زیرساخت‌ ها و نیروی انسانی مستقر در دانشکده پرستاری پیشنهاداتی درخصوص اخذ رشته کارشناسی ارشد اورژانس پرستاری و کارشناسی مامایی در دانشگاه علوم پزشکی دزفول ارائه نمودند.

  • گروه خبری : اخبار معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری
  • کد خبر : 14490
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید