• 1402/10/17 - 07:35
  • بازدید: 144
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

وبینارآموزشی در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و ارتقاء فرهنگ فرزندآوری و جوانی جمعیت در دانشگاه علوم پزشکی دزفول

در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و ارتقاء فرهنگ فرزندآوری و جوانی جمعیت، وبیناری با موضوع جوانی جمعیت در دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار شد.

به گزارش خبرنگا وبدا، این وبینار که به همت کارشناس آموزش پودمانی معاونت آموزشی و مدیرگروه مامایی دانشکده پرستاری و مامایی، چهارشنبه ۶ دی ماه سال ۱۴۰۲ با عنوان "جوانی جمعیت و آشنایی با قوانین حمایت از خانواده و جوانی جمعیت" برگزار شد.

ابتدا این برنامه "نصرت بهرامی" مدیرگروه مامایی با بیان اهداف برگزاری جلسه آموزشی، بر اهمیت اطلاع تمامی کارکنان محترم از مفاد قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و آخرین دستورالعمل‌های مربوطه تاکید کرد.

"مدیرگروه مامایی" باتوجه به اهمیت فرزند آوری در اسلام، تحولات جمعیتی و چالش های پیش رو، اهمیت جوانی جمعیت مطابق با آمار جوانی جمعیت جهان، ایران، دزفول و نقش و رسالت کارکنان در جوانی جمعیت، مفاهیم باروری و راهکارهای ازدواج به موقع و بارداری به هنگام از جمله مباحثی بود که در این وبینار به آن پرداخت.

گفتنی است این وبینار برای ۶۰ نفر از کارکنان شرکت کننده، با امتیاز پودمانی صورت گرفت و در پایان به سوالات شرکت کنندگان پاسخ داده شد.

  • گروه خبری : اخبار,اخبار معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری,اخبار دانشکده مامایی و پرستاری
  • کد خبر : 16161
کلمات کلیدی