• 1401/05/02 - 11:35
  • بازدید: 323
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی دزفول؛

نشست هم اندیشی مدیران امورشاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در مشهد مقدس برگزار شد

نشست هم اندیشی مدیران امورشاهد و ایثارگردانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور یکم مردادماه در مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش وبدا به نقل از روابط عمومی معاونت آموزش، نشست هم اندیشی مدیران امورشاهد و ایثارگردانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور یکم مردادماه در مشهد مقدس برگزار شد.

 "دکتر باقری فرد"، معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دراین نشست اظهار داشت: یکی ملزومات دستیابی به اهداف ستادهای شاهد و ایثارگر در دانشگاهها ایجاد ساختار جدید و نگاهی نو به جایگاه حقیقی مجموعه های شاهد و ایثارگر در دانشگاه ها و وزارت است.

وی افزود: با معلوم شدن جایگاه واقعی و ساختار مند مدیریت های شاهد و ایثارگر در دانشگاهها وظایف، نقش ها و مسئولیت ها و گستره ی فعالیتها به طور شفاف معلوم میگردد و به تبع آن برنامه ریزی و تصمیم گیری ها انجام شده و دستیابی به اهداف سریعتر محقق خواهد شد.

دکترباقری گفت :مشکلات و دغدغه های دانشجویان شاهد و ایثارگر معزز متاثر از شرایط ایثارگری خانواده هاست و برای دستیابی به شرایط مطلوب میبایست نگاه و تمرکز  مدیریت های شاهد و ایثارگر بر روی پیشگیری از بروز مشکلات و مسائل آموزشی این عزیزان باشد.

"دکتر غلامعلی جاودان در این نشست اظهار داشت : اساسنامه طرح شاهد و ایثارگر در جلسه ۲۴ آذر سال ۱۳۹۴ شورای عالی انقلاب فرهنگی تدوین شده، اما در برخی موارد نیازمند اصلاح و بازنگری بوده که در این خصوص موارد پیشنهادی خود را به مسئولان مربوطه ارائه داده‌ایم.

در این نشست "دکتر محمدعلی توسنگ" مشاور رییس و مدیر امور شاهد و ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی دزفول نیز حضور داشت.

  • گروه خبری : اخبار معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری
  • کد خبر : 12819
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید