• 1401/03/01 - 08:59
  • بازدید: 836
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس مرکز رشد و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی دزفول

عملی کردن ایده های کاربردی برای ورود به صنعت مهمترین وظیفه مرکز رشد است

رئیس مرکز رشد و فناوری دانشگاه علوم پزشکی دزفول اظهار داشت: عملی کردن ایده های کاربردی برای ورود به صنعت مهمترین وظیفه مرکز رشد است.

رئیس مرکز رشد و فناوری دانشگاه علوم پزشکی دزفول اظهار داشت: عملی کردن ایده های کاربردی برای ورود به صنعت مهمترین وظیفه مرکز رشد

 

 

رئیس مرکز رشد و فناوری دانشگاه علوم پزشکی دزفول اظهار داشت: عملی کردن ایده های کاربردی برای ورود به صنعت مهمترین وظیفه مرکز رشد است.

به گزارش خبرنگار وبدا،دکتر بابک الیاسی فر در آستانه بهره برداری از مرکز رشد و فناوری سلامت که در روز چهارم خردادماه روز دزفول انجام خواهد شد. افزود: عملی کردن ایده های کاربردی برای ورود به صنعت مهمترین وظیفه مرکز رشد است.

رئیس مرکز رشد و فناوری سلامت در ادامه گفت: علت تاسیس مرکز رشد و نو آوری ایجاد بستر مناسب برای پژوهشگران برای عملی کردن ایده های کاربردی و آموزش و راهنمایی ایشان برای ورود به عرصه صنعتی می باشد. دکتر الیاسی فر افزود:

این موسسه به عنوان رابط و اتصال دهنده صنعت و دانشگاه ارزش بسیار زیادی دارد و می تواند در خودکفایی کشور به تکنولوژی جدید را تسریع دهد. دکتر الیاسی فر بیان داشت: استان خوزستان مخصوصا شهرستان دزفول داری منابع بسیار زیادی می باشد که می تواند شرایط بسیار خوبی برای تاسیس شرکت های دانش بنیان ایجاد کند و در نتیجه به ایجاد محصولات ارزشمند و همچنین اشتغالزایی منجر شود.

 رئیس مرکز رشد و فناوری سلامت مزایا و وظایف که مرکز رشد می تواند برای پژوهشگران داشته باشد راتشریح کرد

حمایت مالی از واحد های مستقر در مرکز رشد با توجه به فعالیت های واحد های فناور

تلاش برای فراهم آوردن حمایت های قانونی جهت تسریع رشد واحد های مستقر در مرکز رشد

ارائه خدمات و مشاوره های مورد نیاز واحدها

مرکز رشد و فناوری دانشگاه همزمان با 2 مرکز تحقیقاتی دیگر در روز چهارم خرداد ماه روز دزفول با حضور مسولان ارشد وزارت بهداشت،مسولان استانی و مسولان ارشد شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.

  • گروه خبری : اخبار معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری,اخبار دانشگاه
  • کد خبر : 12561
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید