• 1401/02/04 - 10:36
  • بازدید: 248
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در نشستی صمیمی در ماه رمضان؛

ریاست دانشگاه علوم پزشکی دزفول میهمان سفره افطاری دانشجویان خوابگاه دختران شد

ریاست دانشگاه علوم پزشکی دزفول و معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه با حضور در خوابگاه دانشجویی دخترانه فاطمه الزهرا(س) در روز ۲۱ماه مبارک رمضان ضمن صرف افطاری به همراه دانشجویان، با آنان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش وبدا به نقل از روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی ،ریاست دانشگاه علوم پزشکی دزفول و معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه با حضور در خوابگاه دانشجویی دخترانه فاطمه الزهرا(س) در روز 21ماه مبارک رمضان ضمن صرف افطاری به همراه دانشجویان، با آنان دیدار و گفتگو کرد.

"دکتر علیرضا خسروپناه" ریاست دانشگاه علوم پزشکی دزفول و "دکتر محمدامین بهمنش"معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه به همراه "خانم پاپی سیاه زاده"مدیر دانشجویی، "خانم ذوالفقاری"مسئول خوابگاه خواهران پس از اقامه نماز جماعت و صرف افطاری با دانشجویان ساکن خوابگاه در جمع صمیمی دانشجویان حضورداشتند.

ریاست دانشگاه در این دیدار صمیمانه که نمایندگاه تشکل ها و کانون ها نیز حضور داشتند، دانشجویان را اصل و اساس دانشگاه برشمرد که با حضور خود و پویندگی علم و دانش، به محیط دانشگاه، شور و نشاط می بخشند.

دکتر "خسروپناه" دانشجویان را آینده سازان جامعه و دانشگاه دانست و آنان را مادران و آینده سازان سال های آینده کشور دانست که در توسعه کشور نقش آفرینی می کنند.

او با بیان اینکه رسیدگی به امور مرتبط با دانشجویان از اولویت های مسوولان دانشگاه است، از آنها خواست تا ضمن تحصیل موفق ، زندگی شاد و معنوی داشته باشند.

در ادامه این نشست صمیمی دانشجویان پیشنهادات و انتقادات خود را به ریاست دانشگاه هدیه کردند و خواستار پیگیری درخواست های دانشجویی شدند.

 

  • گروه خبری : اخبار معاونت فرهنگی و دانشجویی ,اخبار معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری
  • کد خبر : 12423
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید