• 1400/12/28 - 10:37
  • بازدید: 271
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
رئیس بیمارستان بزرگ دزفول:

دکتر احمدرضا سلمان پور فرا رسیدن نوروز باستانی را به همکاران خود تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بزرگ دزفول دکتر احمدرضا سلمان پور رئیس بیمارستان طی پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی را به همکاران خود تبریک گفت

بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

بهار، فرصتی برای نو شدن ظاهر و باطن و مجالی برای حرکت دوباره در جهت بهتر زیستن و بهتر ساختن و از باشکوه ترین جلوه های رحمانی در جهان هستی است که می توان با تماشای آن، راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست.
فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و همگرایی فرا می خواند.
نوروز یک آیین باستانی و زمانی برای بازآفرینی و سرآغازی دوباره بر تجدید ارادتها، یکدلی و محبت های خالصانه و زدودن کدورتها و فصلی نو برای نوشدن همراه با طبیعت است.
باشیوع بیماری کرونا؛ اگرچه زندگی همه ما را تحت تاثیر خود قرار داد و پیشگیری از شیوع آن؛ باعث شده ایامی در کنار هم بودن را تجربه نکنیم، اما با این وجود این بیماری منحوس از دیارمان رخت برخواهد بست.
در مدتی که همه جامعه درگیر مقابله با بیماری کرونا بوده‌اند و اقدامات پیشگیرانه را در سرلوحه کار و زندگی خود قرار داده‌اند، این همکاران ما بوده‌اند که در صف مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند و خود را وقف خدمت به مردم نموده‌اند.
قطعاً در جریان نبرد با کرونا پیروز خواهیم شد و روزهای خوب پیروزی ما بر این ویروس منحوس به زودی فرا می‌رسد و آن را باهم جشن خواهیم گرفت.
البته برای کسب پیروزی، باید مقدمات و اسباب آن را فراهم کنیم و همانا این اسباب پیروزی ما؛ رعایت بهداشت فردی و عمومی و اقدامات پیشگیرانه خواهد بود.


در خاتمه اینجانب بر خود لازم دانسته آغاز سال نو، فرارسیدن بهار طبیعت و عید باستانی نوروز را به همه شما همکارانم در بیمارستان بزرگ دزفول تبریک و تهنیت و شادباش عرض نموده و سعادت ، سخاوت ، سربلندی ، سروری ، سلامتی  و سرور که بهترین هفت سین زندگی است را برای شما آرزومندم.

 

دکتر احمدرضا سلمان پور

رئیس بیمارستان بزرگ دزفول

  • گروه خبری : اخبار بیمارستان بزرگ دزفول
  • کد خبر : 12284
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید