• 1402/10/09 - 10:46
  • بازدید: 198
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دومین آیین تکریم و تجلیل از دانشجویان عضو کمیته استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار شد

از دانشجویان استعداد درخشان و فعال در زمینه المپیادهای علمی یکشنبه ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ ساعت ۱۲:۳۰ لغایت ۱۴:۳۰ در سالن غدیر دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی دزفول تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار وبدا، به نقل از رئیس مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه علوم پزشکی دزفول از دانشجویان استعداد درخشان و فعال در زمینه المپیادهای علمی یکشنبه  ۱۴۰۲/۱۰/۰۳  ساعت ۱۲:۳۰ لغایت ۱۴:۳۰ در سالن غدیر دانشگاه تجلیل شد.

این نشست با حضور معاون آموزش تحقیقات و فناوری "دکتر بهمنش"، رئیس مرکز مطالعات "دکتر قاسمی" و اعضای محترم هیات علمی، روسا و معاونین دانشکده ها، معاون آموزشی بیمارستان و جمع کثیری از دانشجویان دانشگاه برگزار شد.

"دکتر قاسمی" رئیس مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه اظهار داشت: بیش از ۱۰۰ نفر از دانشجویان عضو استعداد درخشان ۱ درصد و ۱۰ درصد برتر هر ورودی از رشته های مختلف، ۲/۵ درصد برتر آزمونهای جامع علوم پایه و پیش کارورزی رشته پزشکی در سطح کالن منطقه و کشور و نیز از دانشجویان صاحب مقام در المپیادهای علمی تجلیل شد.

در این برنامه "دکتر بهمنش" و "دکتر قاسمی" ضمن خیرمقدم و تشکر از حضار شرکت کننده در برنامه از دانشجویان استعداد درخشان تقدیر نمودند و سپس گزارش عملکرد کمیته استعداد درخشان مرکز مطالعات در قالب پخش فیلم ارائه گردید.

در ادامه این برنامه ضمن اعالم اسامی برگزیدگان و اهدای لوح تقدیر و جوایز، عکسهای یادبود نیز توسط مسئول روابط عمومی دانشگاه و روابط عمومی معاونت آموزشی و فرهنگی گرفته شد.

گفتنی است: این مراسم که با استقبال و رضایت بی نظیر دانشجویان مواجه شد اجرای نمایش تئاتر و نیز پخش موسیقی و اجرای آواز نیز برگزار شد و در پایان، برنامه با عکسهای یادگاری با حضور همه اعضای استعداد درخشان به پایان رسید.

  • گروه خبری : اخبار,اخبار معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری
  • کد خبر : 16102
کلمات کلیدی

تصاویر