• 1400/12/24 - 07:28
  • بازدید: 429
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی دزفول؛

جلسه وبیناری معاون آموزشی دانشگاه با دانشجویان جدیدالورود پزشکی

جلسه وبیناری دانشکده پزشکی با دانشجویان رشته پزشکی جدیدالورود نیمسال دوم تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ با حضور معاونت اموزش، تحقیقات و فناوری دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش وبدا به نقل از روابط عمومی معاونت آموزش، جلسه وبیناری دانشکده پزشکی با دانشجویان رشته پزشکی جدیدالورود نیمسال دوم تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ با حضور معاونت اموزش، تحقیقات و فناوری دانشگاه برگزار گردید.

جلسه وبیناری دانشکده پزشکی با دانشجویان رشته پزشکی جدیدالورود نیمسال دوم تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ با حضور "دکتر مردسلطانی" معاونت آموزشی دانشگاه، "دکتر هاشمی"ریاست دانشکده، معاونین، رئیس مرکز مطالعات دانشگاه، مدیر آموزش کل، مدیرگروه های اموزشی، مسئول دفتر توسعه آموزش، مسئول اساتید مشاور و مسئول آموزش دانشکده در 23 اسفندماه سال ۱۴۰۰ در محل سالن جلسات معاونت اموزشی دانشگاه برگزار گردید.

این نشست به منظور معارفه و آشنایی دانشجویان جدیدالورود رشته پزشکی با ارکان و تیم مدیریتی دانشکده و نیز آشنایی آنها با قوانین، مقررات و آیین نامه های دوره دکترای پزشکی عمومی برگزار گردید‌. در ابتدای این جلسه "دکتر قاسمی" معاون آموزشی دانشکده پزشکی ضمن خیرمقدم به حاضرین در جلسه دانشجویان به بیان اهداف جلسه پرداخت.

در ادامه" دکتر هاشمی" سرپرست دانشکده پزشکی بر رعایت نظم و انضباط و تلاش در جهت تقویت بنیه علمی پرداخت و در ادامه "دکتر مردسلطانی" معاونت آموزشی دانشگاه ضمن خیرمقدم  و خوشامدگویی به اعضای هیات علمی و نیز دانشجویان جدیدالورود از دانشجویان پزشکی بعنوان یکی از عناصر مهم و حیاتی جهت رشد و تعالی دانشگاه بخصوص در حوزه آموزش، تحقیقات و فناوری یاد نمود.

"دکتر مردسلطانی" بر تلاش دانشجویان در کسب افتخارات در آزمونهای جامع علوم پایه و پیش کارورزی در سطح کلان منطقه همچون ادوار گذشته تاکید نمود. در ادامه مدیرگروه های آموزشی دانشکده پزشکی، اعضای هیات علمی و سایر حضار در جلسه بصورت وبیناری با دانشجویان به بیان انتظارات خود در طول تحصیل پرداختند.

درانتهای این وبینار به ابهامات و سوالات آموزشی دانشجویان پزشکی پاسخ داده شد.

  • گروه خبری : اخبار معاونت فرهنگی و دانشجویی ,اخبار معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری
  • کد خبر : 12258
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید