• 1400/08/22 - 12:53
  • بازدید: 969
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
نماینده مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی در دیدار با وزیر بهداشت

توسعه زیر ساخت های بهداشت ودرمان در دستور کار وزارت قرار گرفت

نماینده مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی در دیدار با وزیر بهداشت گفت: توسعه زیر ساخت های بهداشت ودرمان در دستور کار وزارت قرار گرفت.

نماینده مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی در دیدار با وزیر بهداشت گفت: توسعه زیر ساخت های بهداشت ودرمان در دستور کار وزارت قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار وبدا، سید احمد آوایی طی دیداری که در روز دوشنبه هفته گذشته با وزیر بهداشت و درمان داشت دزفول را قطب درمانی خوزستان دانست.  نماینده مردم شهرستان دزفول افزود: با توجه به اینکه در حال حاضر خدمات درمانی و بهداشتی شهرستان دزفول شامل شهرهای اطراف و حتی استان های همجوار می‌شود، ضرورت دارد تا وزارت بهداشت و درمان به منظور ارتقا سطح کیفیت خدمات به بیماران نگاه ویژه ای به این شهرستان داشته باشد. در این دیدار سید احمد آوایی نیازمندیهای بهداشتی و درمانی شهرستان دزفول شامل: اعتبار جهت بازسازی بیمارستان گنجویان، پرداخت مطالبات پرسنل، تکمیل و توسعه ساختمان زنجیره سرما و درمان بسترها را مطرح ساخت.

دکتر عین اللهی وزیر بهداشت شهرستان دزفول را منطقه ای با ظرفیت های بالای درمانی دانست و ضمن موافقت با درخواست های نماینده دزفول، دستورات ویژه ای را جهت تکمیل و توسعه ظرفیت های موجود این شهرستان در حوزه بهداشت و درمان صادر کرد. دکتر علی قمیشی رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول این دیدار را بسیار مهم ارزیابی کرد و اظهار امیدواری کرد نتایج این نشست منشا خیر برای مردم شهرستان دزفول باشد.  

  • گروه خبری : اخبار تصویری,اخبار معاونت توسعه مدیریت و منابع,اخبار معاونت درمان,اخبار دانشگاه
  • کد خبر : 11736
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید