• 1401/03/11 - 03:15
  • بازدید: 456
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی دزفول؛

تعالی جوانی جمعیت، سلامت خانواده و افزایش فرزندآوری از اولویت های مهم و برنامه های دانشگاه علوم پزشکی دزفول می باشد

تعالی جوانی جمعیت، سلامت، خانواده و افزایش فرزندآوری از اولویت های مهم و برنامه های دانشگاه علوم پزشکی دزفول می باشد.

به گزارش وبدا به نقل از روابط عمومی معاونت آموزش، جلسه تعالی جمعیت،سلامت خانواده و افزایش فرزندآوری در دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار شد. 

 در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در خصوص تأثیر مقوله جوانی جمعیت در اقتدار ملی و افزایش فرزندآوری و فرزند پروری سالم، و پیرو برنامه های قرارگاه تعالی سلامت، خانواده و جوانی جمعیت دانشگاه علوم پزشکی دزفول، جلسه ای با حضور "دکتر مرد سلطانی" معاون آموزش، تحقیقات و فناوری، "خانم کاظمی" ریاست مرکز مطالعات و توسعه علوم پزشکی و "خانم نصرت آبادی" مدیر گروه مامایی در دفتر معاونت آموزشی برگزار گردید.

دکتر مرد سلطانی اظهار داشت: تعالی جوانی جمعیت، سلامت، خانواده و افزایش فرزندآوری از اولویت های مهم و برنامه های دانشگاه علوم پزشکی دزفول می باشد.

در این خصوص مطابق ماده قانون های رفع موانع مهم فرزندآوری و رشد جمعیت در حوزه معاونت آموزشی مصوب وزارت بهداشت،  برنامه ریزی اجرایی صورت گرفت. همچنین در این راستا دبیران و اعضاء کارگروه های مربوطه مشخص گردیدند. این معاونت از تمامی پتانسیل علمی و اجرایی خود در خصوص پیاده سازی و اجرای برنامه های افزایش جوانی جمعیت و فرزندآوری استفاده خواهد کرد.

  • گروه خبری : اخبار معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری
  • کد خبر : 12617
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید