• 1400/12/19 - 12:40
  • بازدید: 599
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
گروه توسعه سازمانی و تحول اداری دانشگاه؛

برگزاری اولین آزمون حضوری توجیهی بدو خدمت کارکنان دانشگاه علوم پزشکی دزفول

اولین آزمون حضوری توجیهی بدو خدمت ویژه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی دزفول به صورت سراسری و همزمان با دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در روز پنجشنبه 19 اسفندماه 1400 برگزار شد.

به گزارش وبدا به نقل از روابط عمومی معاونت آموزش، اولین آزمون حضوری توجیهی بدو خدمت ویژه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی دزفول به صورت سراسری و همزمان با دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در روز پنجشنبه 19 اسفندماه 1400 برگزار شد.

در این آزمون که با همکاری معاونت های توسعه و آموزش دانشگاه در محل حوزه معاونت آموزشی و با رعایت پروتکل های بهداشتی و براساس دستور العمل های ابلاغی مرکز سنجش آموزش پزشکی برگزار شد، تعداد 204 نفر از پرسنل جدید الاستخدام دانشگاه علوم پزشکی دزفول که شامل 48 نفر مرد و 156 نفر زن بودند حضور داشتند.

"فاطمه غلامحسینی " سرپرست گروه توسعه سازمانی و تحول اداری دانشگاه در این رابطه اظهار داشت : این دوره با هدف آشنا ساختن کارمندان جدید الاستخدام با اهداف و وظایف دستگاه اجرائی محل خدمت، آشنایی با قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، قانون مدیریت خدمات کشوری، قوانین و مقررات استخدامی عمومی و اختصاصی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نیز حقوق شهروندی و اداری و اخلاق حرفه ای و به منظور ایجاد جامعه پذیری سازمانی و افزایش سطح انش،نگرش و مهارت مورد نیاز کارکنان برگزار گردید.

وی افزود : بنابر دستور العمل وزارتی مقرر گردیده که این آزمون در مقاطع سه ماهه به صورت مستمراجرا و فایل های آموزشی بسته توجیهی بدوخدمت و نیز اطلاع رسانی های لازم از طریق سامانه آموزش کارکنان وزارت بهداشت در اختیار داوطلبین قرار گیرد.

شایان ذکر است نتیجه آزمون توسط اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سامانه آموزش و توانمندسازی کشوری به نشانی https://karmand.behdasht.gov.ir و در صفحه شخصی داوطلبان درج خواهد شد.

  • گروه خبری : اخبار معاونت فرهنگی و دانشجویی ,اخبار معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری
  • کد خبر : 12234
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید