• 1402/10/26 - 23:51
  • بازدید: 334
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

بازدید معاون آموزش،تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی دزفول از روند پیشرفت بیمارستان ۵۰۰ تختوابه یازهرا(س)

دکتر «محمد امین بهمنش» معاون محترم آموزش تحقیقات و فناوری به همراه مدیران حوزه آموزش و روسا و معاونین دانشکده‌ ها و مدیران گروه دانشگاه علوم پزشکی دزفول از روند پیشرفت بیمارستان آموزشی درمانی یازهرا (س) با حضور "مهندس قندی" مدیر فنی دانشگاه و مهندسین اجرایی طرح بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار وبدا،  دکتر «محمد امین بهمنش» معاون محترم آموزش، تحقیقات و فناوری به همراه مدیران حوزه آموزش، روسا و معاونین دانشکده‌ ها و مدیران گروه دانشگاه علوم پزشکی دزفول، از روند پیشرفت بیمارستان آموزشی درمانی یازهرا (س) با حضور "مهندس قندی" مدیر فنی دانشگاه و مهندسین اجرایی طرح بازدید کرد.

در این بازدید با توجه به بررسی ظرفیت‌ های آموزشی بیمارستان ۵۰۰ تخته خوابه یازهرا (س) به گفته مدیر فنی دانشگاه، این طرح از حدود ۴۶هزار متر مربع بنای در حال احداث حدود ۳۰۰۰ متر مربع فضای آموزشی در نظر گرفته شده است.

"دکتربهمنش" اظهار داشت: امید است به زودی با اتمام این طرح شاهد حضور دانشجویان رشته‌ های بالینی در این بیمارستان بزرگ و ارتقا سطح خدماتی درمانی و آموزشی دانشگاه علوم پزشکی دزفول باشیم.  

  • گروه خبری : اخبار,اخبار معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری,اخبار مدیریت پژوهشی,اخبار دانشکده پزشکی,اخبار دانشکده پیراپزشکی,اخبار دانشکده مامایی و پرستاری
  • کد خبر : 16224
کلمات کلیدی

تصاویر