• 1401/02/04 - 08:44
  • بازدید: 93
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی دزفول؛

اولین سمینار بالینی فرآیندپرستاری دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار شد

اولین سمینار بالینی فرآیندپرستاری دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار شد.

به گزارش وبدا به نقل از روابط عمومی معاونت آموزش، اولین سمینار بالینی فرآیندپرستاری دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار شد.

دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی دزفول در راستای ارتقاء آموزش بالینی کارورزان پرستاری سلسله سمینارهای بالینی را برنامه ریزی نموده است.

"خانم مهرانفرد" ریاست دانشکده پرستاری و عضو هیئت علمی دانشگاه درحاشیه سمینار با تاکید بر اهمیت ارائه آموزش های تکمیلی در دوران کارورزی و حضور دانشجویان درعرصه بالین، برگزاری چنین سمینارهایی را برای تعمیق آموزش های نظری پرستاری و کاربرد آنها در عرصه مراقبت از بیمار را ضروری دانست.

"خانم محمودی" عضو هیئت علمی و مسئول برنامه ریزی و پایش آموزش بالینی کارورزان پرستاری دانشکده ضمن تشکر از حمایت های ریاست دانشکده و همکاری خانم یزدی مدیرگروه پرستاری، با شرح آموزش های برنامه ریزی شده، خاطرنشان کرد: این سمینارها، به صورت پیوسته هر هفته با موضوعات مختلف از قبیل فرآیند پرستاری، گزارش نویسی، ارائه کیس و موضاعات دیگر در بیمارستان برگزار خواهد شد، تا کارورزان پرستاری پس از فارغ التحصیلی جهت ورود به حرفه ی پرستاری به صورت رسمی آمادگی کامل داشته باشند.

 

  • گروه خبری : اخبار معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری
  • کد خبر : 12419
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید