• 1402/10/16 - 09:09
  • بازدید: 178
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
رئیس اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

اولین جلسه هم اندیشی دانشگاهی پیگیری بیمار پس از ترخیص برگزار شد

رئیس اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد: نخستین جلسه هم اندیشی مشترک معاونت بهداشت و اداره پرستاری دانشگاه با هدف ارتقای شاخص های پیگیری بیمار پس از ترخیص در معاونت درمان برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار وبدا ،مریم نعمانی، اظهار داشت: هدف از برگزاری جلسه مشترک را ارتباط مستمر و مداوم تیم سلامت واحد پیگیری بیمار اداره پرستاری جهت معرفی بیماران پس از ترخیص به معاونت بهداشتی جهت ساماندهی فرآیندهای مراقبت خانواده محور می باشد.

وی یادآور شد: هدف از تأسیس واحدهای پرستاری آموزش و پیگیری ارتقای سطح سلامت، پیشگیری در سطوح مختلف و بهبود رفتارهای مرتبط با سلامت در جهت دستیابی به بالاترین سطح سلامت در جهت ارائه مراقبت ها و خدمات باکیفیت مناسب به عنوان یک اولویت مهم در نظام خدمات بهداشتی درمانی به ویژه در زمینه خدمات پرستاری می باشد.

رئیس اداره پرستاری دانشگاه در پایان گفت: ارائه مراقبت های پرستاری توسط پرستار واحد پیگیر بیمار در پیشگیری از عوارض درمانی و حصول به نتایج مطلوب درمانی نقش انکار ناپذیری دارد.

این جلسه در روز چهارشنبه 6 دیماه 1402 با میزبانی اداره پرستاری و با حضور دکتر بیژن حسین پور مدیر درمان معاونت درمان و کارشناسان معاونت بهداشتی در سالن اجتماعات مدافعان سلامت معاونت درمان برگزار شد.

  • گروه خبری : اخبار معاونت درمان,اخبار دانشگاه
  • کد خبر : 16152
کلمات کلیدی

تصاویر