• 1402/11/09 - 10:30
  • بازدید: 220
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
معاونت آموزش، تحقیقات وفناوری دانشگاه علوم پزشکی دزفول

اعتبار بخشی در راستای تاسیس رشته کارشناسی ارشد رشته تکنولوژی اتاق عمل دانشکده پیراپزشکی

اعتبار بخشی از رشته تکنولوژی اتاق عمل دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول در راستای تاسیس رشته کارشناسی ارشد، در بازدید از مراکز آموزشی و درمانی و بررسی زیر ساخت‌های لازم با حضور ارزیابان هیئت بورد وزارت بهداشت و درمان کشور انجام گرفت.

به گزارش خبرنگار وبدا، به نقل از رئیس  دانشکده پیراپزشکی دکتر «زهرا اسلامی فر»، پیرو اعتبار بخشی رشته "تکنولوژی اتاق عمل" دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول در راستای تاسیس رشته "کارشناسی ارشد"، در روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخه ۳ و ۴ بهمن ماه ۱۴۰۲ بازدید از مراکز آموزشی و درمانی و بررسی زیر ساخت‌های لازم با حضور ارزیابان هیئت بورد وزارت بهداشت و درمان کشور دکتر "اکرم اعرابی" و دکتر "نسرین گله دار" انجام گرفت.

در این بازدید ارزیابان وزارتی علاوه بر بازدید میدانی، بررسی ۹ حوزهٔ اعتبار بخشی و همچنین جلسه با فراگیران را در دستور کار خود قرار دادند.

در انتهای برنامه، ضمن رضایت کامل از تلاش‌های انجام گرفته در راستای استاندارد سازی فضاهای آموزشی دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول، مواردی را جهت بهبود در فرآیند توسعه و ارتقاء سطح آموزش این مجموعه مطرح نمودند.

  • گروه خبری : اخبار معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری,اخبار دانشکده پیراپزشکی
  • کد خبر : 16271
کلمات کلیدی

تصاویر