• 1401/02/21 - 08:16
  • بازدید: 570
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول به مناسبت روز جهانی ماما:

از ماماهای بیمارستانی تجلیل شد

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول اعلام کرد: به مناسبت 15 اردیبهشت ماه، روز جهانی ماما، با بازدید میدانی از مراکز مامایی بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی دزفول از ماماها تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار وبدا به نقل از روابط عمومی معاونت درمان،مهرداد کلانتریان،ضمن تبریک روز جهانی ماما اظهار داشت: شعار روز جهانی ماما در سال 1401، ماما صد سال تعالی نامگذاری شده است که این خود حاکی از به روز شدن کمی و کیفی جامعه مامایی دارد و ماماهای ما با مجهز به آخرین دانش روز می توانند خدمات بهینه ای را به مادران و نوزادان ارائه نموده تا عوارض و مرگ و میر مادر و نوزاد به حداقل ممکن برسد.

معاون درمان افزود: در این بازدید میدانی از مسئولین و کلیه کارکنان مرکز زنان و زایمان حضرت زینب (س) و بخش زایشگاه بیمارستان خیریه آیت الله نبوی (ره) تجلیل با اهدای گل و شیرینی تجلیل به عمل آمد.

در تقویم رسمی کشور 15 اردیبهشت ماه مصادف با پنجم می بعنوان روز جهانی ماما به ثبت رسیده است.

این دیدار صمیمانه با حضور دکتر مهرداد کلانتریان معاون درمان، دکتر سیدمحسن تبرک پور مدیردرمان، مسئول و کارشناسان اداره مامایی معاونت درمان در روز شنبه 17 اردیبهشت ماه انجام شد و در حاشیه این دیدار ماماها مشکلات خود را با معاون درمان در میان گذاشتند.

 

#کرونا_را_جدی_بگیریم

#من_واکسن_میزنم

  • گروه خبری : اخبار بیمارستان بزرگ دزفول,اخبار معاونت درمان
  • کد خبر : 12515
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید