• 1401/09/28 - 08:32
  • بازدید: 155
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی دزفول؛

اجرای برنامه‌ های صیانت از نهاد خانواده و ارتقاء دانش و مهارت‌ های دانشجویان به مناسبت "روز دانشجو"

به مناسبت "روز دانشجو" و اجرای برنامه‌ های صیانت از نهاد خانواده و ارتقاء دانش و مهارت‌ های دانشجویان در ارتباط با سلامت کودکان و نوجوانان، سمینار دانشجویی با عنوان « طلاق و پیامدهای آن در کودکان و نوجوانان» با محوریت درس پرستاری کوک سالم ترم۴ کارشناسی پرستاری در سالن الغدیر دانشگاه علوم پزشکی دزفول با استقبال خوب دانشجویان رشته‌ های مختلف برگزار گردید.

به گزارش وبدا به نقل از روابط عمومی معاونت آموزش، به مناسبت "روز دانشجو" و اجرای برنامه‌ های صیانت از نهاد خانواده و ارتقاء دانش و مهارت‌ های دانشجویان در ارتباط با سلامت کودکان و نوجوانان، سمینار دانشجویی با عنوان « طلاق و پیامدهای آن در کودکان و نوجوانان» با محوریت درس پرستاری کوک سالم ترم۴ کارشناسی پرستاری سه شنبه  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ در سالن الغدیر دانشگاه علوم پزشکی دزفول با استقبال خوب دانشجویان رشته‌ های مختلف برگزار گردید.

در این برنامه پس از تلاوت قرآن و سرود ملی ابتدا "فاطمه یزدی" سرپرست دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه ضمن خیر مقدم به بیان اهمیت برگزاری چنین رویدادهای علمی و پژوهشی و موضوعات مهم جامعه و بالاخص ایجاد بستر بصیرت علمی برای دانشجویان پرداخت.

در ادامه "سارا محمودی" عضو هیئت علمی گروه کودکان و مسئول برگزاری سمینار و استاد راهنمای دانشجویان در این سمینار به بیان اهداف برگزاری این رویداد از جمله آشنایی دانشجویان با مفاهیم مرتبط با خانواده، چالش‌ ها و معطوف کردن تمرکز دانشجویان برروی مفهوم مراقبت خانواده محور که اساس پرستاری در کودکان پرداخت.

وی در ادامه جهت آشنایی و تجربه دانشجویان در قالب پژوهش و گردآوری، اطلاعات و ارائه آموزش‌ های لازم جامعه محور که دانشجویان با خلاقیت و نوآوری‌ های خود به تمامی اهداف تعیین شده دست یافته است توضیح داد و این رویداد را نقطه امیدی برای شروع دیگر رویداد‌ های علمی مشابه و چه بسا گسترده‌ تر و غنی تر دانست.

در ادامه دانشجویان ترم ۴ کارشناسی پرستاری مطالب خود را در قالب‌ های خلاق و نوآورانه از قبیل فیلم، ویدئو کلیپ، مصاحبه با گروه‌ های هدف، داستان و سخنرانی ارائه دادند.

اعضای پانل تخصصی "آقای فرهمند" عضو هیئت علمی گروه روان پرستاری و " خانم حمیدی " عضو هیئت علمی گروه داخلی جراحی  و "خانم یزدی" عضو هیئت علمی گروه اورژانس پس از هر بخش تخصصی نیز به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.  

  • گروه خبری : اخبار معاونت فرهنگی و دانشجویی ,اخبار معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری
  • کد خبر : 13381
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید