• 1402/02/12 - 07:33
  • بازدید: 136
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی دزفول؛

پیام تبریک معاونت آموزش،تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی دزفول به مناسبت "روز استاد"

"دکتر محمدامین بهمنش"معاون آموزش،تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی دزفول طی پیامی دوازدهم اردیبهشت ماه روز استاد را به اعضای هیأت علمی و اساتید دانشگاه تبریک گفت.

به گزارش وبدا به نقل از روابط عمومی معاونت آموزش، "دکتر محمدامین بهمنش"معاون آموزش،تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی دزفول طی پیامی دوازدهم اردیبهشت ماه روز استاد را به اعضای هیأت علمی و اساتید دانشگاه تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است

بسم الله الرحمن الرحیم

اقْرأْ باسْم ربّک الّذی خلق – خلق الْإنسان منْ علقٍ- اقْرأْ و ربّک الْأکْرم- الّذی علّم بالْقلم

 تعلیم و تعلم از شئون الهی است و خداوند، این موهبت را به پیامبران و اولیای پاک خویش ارزانی کرده است تا مســــــیر هدایت را به بشر بیاموزند و چنین شد که تعلیم و تعلم به صورت سنت حسنه آفرینش درآمد. اوراق زرین تاریخ تربیت، سیمای درخشان مربیان نام آوری را بر خود نقش ابدی زده است، آنان که با پیکار مقدس خویش حماسه های شکوهمند و جاوید در سازندگی انسان متعهد به وجود آوردند و با تزکیه و تعلم کاخ بلند پایه ی علم و فضیلت را بنا نهاده اند و امروز شما عزیزان گرامی ادامه ی این نهضت عظیم را بر عهده گرفته اید، اینجانب ضمن بزرگداشت سالروز شهادت استاد مطهری ،روز استاد را محضرشما اساتید فرهیخته تبریک عرض نموده و توفیق روز افزونتان را از ایزد منان مسئلت دارم.

  • گروه خبری : اخبار معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری
  • کد خبر : 14846
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید