• 1402/01/14 - 07:55
  • بازدید: 281
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی دزفول؛

قبولی 100 درصدی دانشجویان دانشگاه در "آزمون جامع پیش کارورزی" اسفند ماه 1401 برای سومین دوره متوالی

دانشجویان رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول بار دیگر با قبولی 100درصدی در آزمون جامع پیش کارورزی اسفند ماه 1401 افتخار آفرینی کردند.

به گزارش وبدا به نقل از روابط عمومی معاونت آموزش، دانشجویان رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول بار دیگر با قبولی 100درصدی در آزمون جامع پیش کارورزی اسفند ماه 1401 افتخار آفرینی کردند.

"دکتر محمد امین بهمنش" معاونت آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشگاه اظهار داشت : مطابق تقویم آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی دانشجویان پزشکی در تاریخ 11 اسفند ماه به صورت همزمان در دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور از جمله دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار گردید که خوشبختانه برای سومین دوره متوالی 100 درصد دانشجویان در آزمون پیش کارورزی نمره قبولی را کسب کردند. همچنین در این دوره 94 درصد دانشجویان در آزمون علوم پایه پزشکی حد نصاب لازم را کسب کرده که بار دیگر در سطح کلان منطقه و کل کشور برای خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی دزفول افتخار آفرینی کردند.

این موفقیت ارزنده را در ابتدا به تمامی دانشجویان عزیز و پرتلاش دانشگاه و سپس به اساتید و همکاران گرانقدر حوزه آموزش که تلاشی ستودنی در تعلیم و تربیت این دانشجویان داشته اند، تبریک عرض می نمایم.

  • گروه خبری : اخبار معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری
  • کد خبر : 14728
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید