• 1402/03/08 - 12:06
  • بازدید: 501
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی دزفول؛

اولین رویداد ملی فناوری سلامت "از ایده تا محصول"توسط مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار شد

اولین رویداد ملی فناوری سلامت "از ایده تا محصول" با محوریت موضوعی کارآفرینی در صنعت سلامت چهارم خرداد به همت اداره توسعه فناوری سلامت و مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی دزفول در سالن الغدیر معاونت آموزشی برگزار شد.

به گزارش وبدا به نقل از روابط عمومی معاونت آموزش، اولین رویداد ملی فناوری سلامت "از ایده تا محصول" با محوریت موضوعی کارآفرینی در صنعت سلامت به عنوان اولین رویداد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی دزفول در تاریخ چهارم خرداد ماه سال جاری به همت اداره توسعه فناوری سلامت و مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی دزفول در سالن الغدیر معاونت آموزشی برگزار شد.

" دکتر محمد امین بهمنش"معاون آموزش، تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی دزفول اظهار داشت: این اولین رویداد از سری رویدادهای فناوری سلامت است که با هدف تشویق بیشتر دانشجویان به حوزه های کارآفرینی، فناوری و تبیین راه کارآفرینان موفق حوزه­ی سلامت، دارو و تجهیزات پزشکی است که جهت الگو سازی برای دانشجویان و فراهم آوردن شرایط حمایت از طرح­های فناورانه آنها در دو بخش اصلی فناوران، و دانشجویان فناور برگزار گردید.

"دکتر بابک الیاسی فر" ریس اداره توسعه فناوری سلامت و مرکز رشد دانشگاه اظهار داشت : تعداد 45 ایده از سرتاسر کشور در مرحله ابتدایی برای شرکت در این رویداد استارت آپ ملی ثبت نام نمودند که پس از داوری اولیه توسط تیم کمیته علمی رویداد به سرپرستی دکتر عباس مریدنیا عضو هیأت علمی دانشگاه، تعداد 28 ایده انتخاب شدند. در این رویداد فناوری سلامت، از میان این 28 ایده منتخب، تعداد شش ایده برتر در مرحله اول انتخاب شده و در مرحله پایانی به سه ایده برتر و یک ایده برتر دانشجویی جوایز و لوح تقدیر ارائه گردید.

ایده برتر مقام اول با عنوان "عینک هوشمند بینا" و نماینده تیم آقای غلامرضا شریعتی نژاد، ایده برتر دوم با عنوان "شبیه ساز آمبولانس" و نماینده تیم آقای دکتر حمیدرضا آقابابائیان، ایده سوم برتر با عنوان " طراحی یک سیستم هوشمند برای اندازهگیری غیرتهاجمی و پیوسته فشارخون به روش نوری" و نماینده تیم سرکار خانم مرضیه قنواتی، همچنین یک ایده برتر دانشجویی با عنوان "شان جراحی پرفوره دارای انداز­ه قابل تنظیم" و نماینده تیم آقای محمد مهدی اعلام شد.

 

 

 

 

 

  • گروه خبری : اخبار معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری
  • کد خبر : 15021
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید