صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون آموزشی، تحقیقات و فناوری

ارزیابی درونی اعتبار بخشی دانشکده پزشکی انجام شد

معاون آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: ارزیابی درونی اعتبار بخشی دانشکده پزشکی انجام شد.

به گزارش خبرنگار وبدا، دکتر میثم مرد سلطانی افزود: پیرو دستور العمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص آغاز فرآیند ارزبابی درونی اعتبار بخشی دانشگاه های علوم پزشکی کشور، چهارشنبه مورخ 9 تیر ماه 1400، مرحله ارزیابی درونی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول با حضور ارزیابان محترم داخلی برگزار گردید.

معاون آموزش، تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی دزفول با تاکید بر اهمیت نقش ارزیابی درونی در رفع نقایص موجود و ایجاد آمادگی در اعضاء محترم حوزه های اعتبار بخشی دانشکده پزشکی در زمان اجرای مرحله ارزیابی بیرونی (وزارتی)، این فرآیند را یکی از مهم ترین سنجش های سطح کیفی دانشکده و دانشگاه توصیف کرد.

در ادامه فرایند ارزیابی از ساعت ۹ الی ۱۴ در محل دانشکده با بررسی مستندات، و مشاهدات میدانی ادامه و در نهایت گزارش این ارزیابی به متولیان آن منعکس گردید. دکتر مرد سلطانی خاطر نشان کرد.اعتباربخشی پزشکی عمومی اولین بار در سال ۱۳۹۸ در دانشکده پزشکی اجرا شده که منجر به تایید دوره پزشکی عمومی دانشگاه به مدت یکسال گردید.

 دکتر مرد سلطانی تاکید کرد فرایند اعتباربخشی پزشکی عمومی دانشگاه برای دومین بار در حال اجرا می باشد و ارزیابی درونی بخش مهمی از فرایند مذکور بود که با موفقیت اجرا گردید و پس از تجمیع گزارشات در سامانه وزارتی ثبت خواهد شد و مرحله بعد ارزیابی بیرونی توسط تیم تخصصی وزارت متبوع خواهد بود.


١١:٥٠ - 1400/04/14    /    شماره : ١١٣٢٨    /    تعداد نمایش : ١٤٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

صفحه اصلي|ارتباط با ما|حریم خصوصی|سئوالات متداول|تماس با ما|نقشه سایت

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دزفول محفوظ می باشد
Copyright © 2012 Dezful University of Medical Sciences - All Rights Reserved