صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی دزفول

مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دزفول رتبه کامل را اخذ کرد

 

معاون آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی دزفول اظهار داشت: مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دزفول رتبه کامل را اخذ کرد.

به گزارش خبرنگار وبدا، دکتر میثم مرد سلطانی صبح امروز گفت: بر اساس اعلام وزارت بهداشت، مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دزفول رتبه کامل را اخذ کرد.

دکتر مردسلطانی افزود: یکی از روشهای ارزیابی که منجر به بهبود فرآیندها و ارتقای کیفیت آموزش در دانشگاه‌ها می گردد اعتبار بخشی است, از این رو مرکز ای دی سی متبوع به منظور ارتقاء کیفی مراکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی و پیاده سازی برنامه های طرح تحول و نوآوری در آموزش پزشکی و با توجه به اثربخشی مراکز  که به عنوان کانون تفکر و نوآوری, مسئولیت ارتقاء کیفی آموزش را در دانشگاهها به عهده دارند اعتباربخشی مراکز مطالعات را در انتهای سال ۱۳۹۹ در دستور کار خود قرار داد.

معاون آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی دزفول فرایند ارزیابی بیرونی مراکز مطالعات از ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۰ از طریق سامانه اعتباربخشی وزارت متبوع و وبینار با ارزیابان کلان مناطق و ارزیاب وزارتی در قالب تیم تخصصی به مدت یک هفته برگزار شد که دانشگاه علوم پزشکی دزفول موفق به کسب رتبه تایید کامل گردید.

دکتر مرد سلطانی این موفقیت ارزشمند را به کلیه همکاران در دانشگاه علوم‌پزشکی دزفول، بویژه حوزه آموزش، تحقیقات و فناوری ،مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی، دبیران و کلیه اعضای هیات علمی درگیر در فرایندهای این مرکز تبریک گفت.

 

 


١٠:٣٧ - 1400/04/12    /    شماره : ١١٣٢١    /    تعداد نمایش : ٢٨٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

صفحه اصلي|ارتباط با ما|حریم خصوصی|سئوالات متداول|تماس با ما|نقشه سایت

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دزفول محفوظ می باشد
Copyright © 2012 Dezful University of Medical Sciences - All Rights Reserved