صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید هفت ساعته رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول از پروژههای بهداشتی و درمانی شهرستان شوش

دکتر پریدار: پتانسیل شهرستان شوش بسیار بالا است و مهمترین قوت شهرستان شوش نیروی انسانی بومی است

 دکتر یوسف پریدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول در بازدید هفت ساعته از پروژههای بهداشت و درمان شهرستان شوش در نشستی با مسولین شبکه بهداشت و درمان این شهرستان گفت:

شهرستان شوش باید احیا بشود و انچه که در تعهدحوزه دانشگاه است را که باید انجام بدهیم انجام می دهیم و تمام ظرفیت دانشگاه در اختیار شما است.

دکتر پریدار نظارت دقیق بر پروژهها را بسیار مهم دانست و بر اجرای سریع و تحویل بموقع پروژهها تاکید کرد. رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول افزود: ما زیر ساخت ها را آماده میکنیم و با توجه به توانمندیهای شهرستان شوش خاطر نشان کرد. پتانسیل شهرستان شوش بسیار بالا است و مهمترین قوت شهرستان شوش نیروی انسانی بومی است.

در این نشست دکتر عبدالناصر میرشکاک معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: اکثر پروژههای بهداشتی و درمانی شهرستان شوش در شرف تکمیل شدن هستند. وی افزود: سرعت و دقت و نظارت همه جانبه بر روی پروژهها قابل تحسین است .

دکتر میر شکاک گفت: در دانشگاه علوم پزشکی دزفول عدالت در توزیع منابع مهمترین اولویت ما است.

دکتر نوروز سواری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوش ضمن تقدیر و تشکر از مسولین دانشگاه با ابرازرضایت از اقدامات انجام شده توسط دانشگاه گفت: دانشگاه علوم پزشکی دزفول برای شهرستان شوش سنگ تمام گذاشته است. گفتنی است در این بازدید هفت ساعته مراکز جامع سلامت در شرف تکمیل، بلوک زایمانی، کلینیک ویژه،  توسعه اورژانس، تخت های ویژه و اتاق عمل های بیمارستان نظام مافی، و تعدادی ازخانه های بهداشت مورد پایش قرار گرفت.

 


 


٢٣:٥٢ - سه شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٧٤٨٦    /    تعداد نمایش : ٣٨٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

صفحه اصلي|ارتباط با ما|حریم خصوصی|سئوالات متداول|تماس با ما|نقشه سایت

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دزفول محفوظ می باشد
Copyright © 2012 Dezful University of Medical Sciences - All Rights Reserved