صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست اداره آزمايشگاه مرجع سلامت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

اولین سمینار آموزشی اداره آزمايشگاه مرجع سلامت برگزار شد

سرپرست اداره آزمايشگاه مرجع سلامت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد: اولین سمینار آموزشی این اداره تحت عنوان کنترل کیفی آزمایشگاه میکروبیولوژی تجهیزات، مواد و روش ها در معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار گردید.

 

به گزارش خبرنگار وب دا به نقل از روابط عمومی معاونت درمان،سعید بهروزی زاده، به حوزه فعالیت،اهداف کاربردی و برنامه های آینده اداره آزمايشگاه مرجع سلامت معاونت درمان پرداخت و با بیان هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی اظهار داشت:این کارگاه آموزشی اولین کارگاه علمی و تخصصی این اداره محسوب می شود و در آینده نزدیک شاهد برگزاری این چنین سمینارهای تخصصی در حوزه آزمایشگاه خواهیم بود.یکی از اهداف برگزاری این سمینار آموزشی معرفی مهمترین فرآیندهای کنترل کیفی در بخش میکروب‌شناسی و اهمیت آن در کاهش میزان خطاء و ارتقاء کیفیت نتایج آزمایشگاهی صورت گرفت.برای شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی، امتیاز بازآموزی محسوب می شود.

در ادامه دکتر مژده برزن،دکترای باکتری و مدرس این دوره آموزشی عنوان کرد: در این کارگاه آموزشی مباحثی همچون اهمیت، تعاریف کلی، اهداف اصلی و روشهای کاربردی در زمینه چگونگی انجام کنترل کیفی در بخش میکروب‌شناسی برای شرکت کنندگان ارائه گردید.

کارشناس اداره آزمايشگاه مرجع سلامت معاونت درمان افزود: شرکت‌کنندگان مواردی را که مانع اجرای کنترل کیفی می شود را مطرح نمودند و راه حلهای پیشنهادی ارائه و مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت.همچنین نیازمندی های آموزشی گروه آزمایشگاه مورد نظرسنجی قرار گرفت و در آینده بر این اساس برنامه های آموزشی طراحی و اجرا خواهد شد.

وی در پایان تأکید کرد:کلیه پرسنل آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی دزفول در بخش های دولتی و خصوصی می تواند جهت دریافت آخرین اخبار این اداره و مطالب آموزشی و علمی،در پیام رسان سروش در کانال اداره آزمايشگاه مرجع سلامت معاونت درمان به آدرس https://sapp.ir/darman_lab عضو شوند.

این سمینار آموزشی با همکاری واحد آموزش و اداره آزمایشگاه مرجع سلامت معاونت درمان و با حضور پرسنل مراکز آزمایشگاهی دولتی و خصوصی در سطح شهرستانهای دزفول، شوش و گتوند در روز چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه 97 در سالن اجتماعات آفتاب معاونت درمان برگزار گردید. 


١٤:٣٤ - دوشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٧٢١٨    /    تعداد نمایش : ٤٧٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

صفحه اصلي|ارتباط با ما|حریم خصوصی|سئوالات متداول|تماس با ما|نقشه سایت

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دزفول محفوظ می باشد
Copyright © 2012 Dezful University of Medical Sciences - All Rights Reserved