صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

کارشناس واحد نیروی تخصصی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

اولین جلسه نیروی تخصصی در سال 97 برگزار شد

  کارشناس واحد نیروی تخصصی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد: اولین جلسه بازنگری به قوانین و دستورالعمل های واحد نیروی تخصصی سال 97 در معاونت درمان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وب دا به نقل از روابط عمومی معاونت درمان،معصومه فخر،در اولین جلسه نیروی تخصصی سال 97 اظهار داشت:این جلسه که با هدف بازنگری به قوانین و دستورالعمل های واحد نیروی تخصصی در سال جدید و همچنین پایش عملکرد واحدهای امور اداری بیمارستان ها و شبکه های بهداشت و درمان تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار شد.

فخر، مهمترین مسائل مطرح شده در این جلسه را بیان کرد:مهمترین مسائل مطرح شده در این جلسه ائم از قوانین انضباطی، گواهی پایان تعهدات، محاسبه طول مدت خدمت، آزمون های مقاطع بالاتر از تخصص و همچنین دستورالعمل پروانه مطب متخصصین مشمول خدمت می باشند.

وی تأکید کرد:برنامه های کشیک پزشکان در بیمارستانها و درمانگاههای تخصصی و همچنین فرم کارکرد پزشکان در محل خدمت پزشکان مورد بررسی و ارزیابی قرار داده شود و گزارشات نهایی به واحد نیروی تخصصی معاونت درمان ارسال گردد.

 

اولین جلسه نیروی تخصصی معاونت درمان در سال 97 با حضور کارشناسان این واحد، رؤسای امور اداری شبکه های بهداشت و درمان شهرستان های شوش و گتوند و همچنین امور اداری بیمارستانهای بزرگ دزفول (دکترگنجویان)، نظام مافی شوش و کارون گتوند در روز سه شنبه 11 اردیبهشت ماه سال جاری در سالن آفتاب معاونت درمان برگزار گردید.

 ١١:١٣ - يکشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٧٢٠٩    /    تعداد نمایش : ٢٤٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

صفحه اصلي|ارتباط با ما|حریم خصوصی|سئوالات متداول|تماس با ما|نقشه سایت

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دزفول محفوظ می باشد
Copyright © 2012 Dezful University of Medical Sciences - All Rights Reserved