صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوش

دکتر محسن حاذقی خبر داد: در راستای تکریم ارباب رجوع؛ نصب سیستم پیشرفته نوبت دهی کلینیک ویژه شوش

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوش از نصب سیستم پیشرفته نوبت دهی در کلینیک ویژه بیمارستان نظام مافی شوش خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوش، دکتر محسن حاذقی تاکید کرد: این اقدام در راستای تکریم ارباب رجوع صورت گرفته است. 

این مقام مسئول ادامه داد: سیستم نوبت دهی نه تنها به راندمان کار سازمان می افزاید بلکه از تاثیرات منفی روحی و روانی در محیط کار برای پرسنل و مراجعان به میزان قابل ملاحظه ای می کاهد.

دکتر محسن حاذقی خاطرنشان کرد: با نصب سيستم نوبت دهی در کلینیک ویژه بیمارستان نظام مافی شوش، ارباب رجوع از طريق پانل نصب شده در ورودی نوبت خود را بصورت اتوماتيک دريافت کرده و تا زماني که شماره دريافت شده از طريق سيستم اعلام نشده است به مطب مراجعه نخواهد کرد که این امر باعث القاء نظم، امنیت و آرامش در محیط کار و تحقق اهداف دولت الکترونیک می گردد. 

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوش در همین خصوص ادامه داد: با نصب این سیستم در کلینیک ویژه بیمارستان نظام مافی شوش نوبت پذیرش و نوبت شماره مطب بصورت الکترونیکی صورت خواهد گرفت. 

دکتر حاذقی همچنین اضافه کرد که استفاده از این سیستم با ارائه کد ملی ممکن است و به مراجعان محترم توصیه کرد هنگام استفاده از سیستم به برنامه نوبت دهی پزشکان توجه داشته باشند. 

وی بیان داشت: در گام اول نوبت دهی توسط این سیستم بصورت حضوری انجام می شود و بزودی نوبت دهی غیر حضوری آن نیز فعال خواهد شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوش خاطرنشان کرد: احترام به وقت و تکریم مراجعان محترم به مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان شوش یکی از اولویت های اصلی مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوش است.

دکتر حاذقی در خاتمه تاکید کرد که شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوش آماده پذیرش هرگونه پیشنهاد و انتقاد می باشد و ارباب رجوع محترم می توانند از طریق شماره 42815560 نقطه نظرات خود را با روابط عمومی مدیریت شبکه بهداشت و درمان شوش در میان بگذارند.٢٣:١١ - يکشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٥٩٨٥    /    تعداد نمایش : ٢٧٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

صفحه اصلي|ارتباط با ما|حریم خصوصی|سئوالات متداول|تماس با ما|نقشه سایت

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دزفول محفوظ می باشد
Copyright © 2012 Dezful University of Medical Sciences - All Rights Reserved