صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس اداره پرستاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

واحد مراقبت پرستاری در منزل ، در بیمارستان های دانشگاه ایجاد می شود

 

رئیس اداره پرستاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول در دومین کارگروه،مراکز مشاوره و ارائه مراقبت های پرستاری در منزل اعلام کرد: واحد مراقبت پرستاری در منزل ،در بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی دزفول ایجاد می شود.

 نادیا آیرمی، گفت: دومین کارگروه مراکز مشاوره و ارائه مراقبتهای پرستاری در منزل (طرح Home Care) جهت بررسی و ارزیابی دستورالعملها،شیوه نامه ها ، فرمهای ارجاع بیماران و فرم قراردادها تشکیل شد.

 دبیر کارگروه این طرح بیان کرد : هدف از اجرای این طرح ،افزایش آرامش بیماران و انجام تمامی خدمات و مراقبتهای پرستاری لازم پس از ترخیص در منزل جهت راستای بهبود هرچه سریعتر و کوتاه نمودن دوره نقاهت بیماران بوده است و جهت پایش این مراکز چک لیستهائی تهیه و در اختیار اداره نظارت بر درمان قرار داده شده تا طبق شیوه نامه ، شرایط فیزیکی ، امکانات و تجهیزات این مراکز مورد ارزیابی قرار گیرند.

 دومین کمیته کارگروه پرستاری در منزل با حضور رئیس اداره پرستاری،مدیر پشتیبانی دانشگاه ،رئیس دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی دزفول ، نماینده اداره نظارت بر درمان ، نماینده مراکز مراقبت پرستاری در منزل و مسئولین دفاتر پرستاری بیمارستان های بزرگ دزفول،نظام مافی شوش و کارون گتوند در روز چهارشنبه 15 دیماه در سالن جلسات آفتاب این معاونت برگزار شد.


١٤:٢٣ - شنبه ١٨ دی ١٣٩٥    /    شماره : ٥٥٣٥    /    تعداد نمایش : ٣٦١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

صفحه اصلي|ارتباط با ما|حریم خصوصی|سئوالات متداول|تماس با ما|نقشه سایت

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دزفول محفوظ می باشد
Copyright © 2012 Dezful University of Medical Sciences - All Rights Reserved