صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس هیئت اجرایی هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی دزفول:

لیست داوطلبان انتخابات نظام پزشکی دزفول منتشر شد

رئیس هیئت اجرایی هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی دزفول خبر داد: لیست داوطلبان تأیید صلاحیت شده هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی دزفول در 6 گروه منتشر شد.

 

امروز(دوشنبه 14تیرماه) به گزارش خبرنگار وبدا به نقل از روابط عمومی معاونت درمان،عبدالکریم فیروز زاده،اظهار داشت: در هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی دزفول 34 داوطلب دارای صلاحیت در رشته های پزشکی و پیراپزشکی برای انتخاب 17 نفر با هم به رقابت می پردازند.

 

دکتر فیروز زاده افزود:این انتخابات در 6 گروه پزشکان، علوم آزمایشگاهی، دندانپزشکان، داروسازان، مامایی و کارشناسان پروانه دار برگزار می شود. 10 نفر از گروه پزشکان و 2 نفر گروهای دندانپزشکی و داروسازان و سایر گروه ها فقط یک نفر بعنوان نفرات اصلی و از گروه پزشکان 2 نفر و از سایر گروه ها فقط یک نفر بعنوان افراد علی البدل معرفی می شوند.

 

رئیس اجرایی انتخابات لیست داوطلبان تأیید صلاحیت را به شرح ذیل طبق حروف الفباء اعلام کرد:

 

گروه اول (پزشکان) :

1-دکتر مینا آگهین (نوزادان)

2-دکتر بهروز احمدی تبار (داخلی)

3-دکتر مسعود اسدی نیا (بیهوشی)

4-دکتر منصور اسفنده (پزشک عمومی)

5-دکتر محمدرضا بوستانی دزفولی (رادیولوژیست)

6-دکتر سعید توکلی نژاد (پزشک عمومی)

7-دکتر محمد حاجی شرفی (پزشک عمومی)

8-دکتر محسن حقیقی زاده (پزشک عمومی)

9-دکتر رضا حکمت زاده (پزشک عمومی)

10-دکتر امیر جهان بین (روانپزشکی)

11-دکتر سعید سوداگر (اورولوژی)

12-دکتر رضا شفیعی نیا (پزشک عمومی)

13-دکتر عبدالمحمد کرد نژاد (قلب و عروق)

14-دکتر معصومه صادقیان (پزشک عمومی)

15-دکتر علیرضا طاهردباغ (بیهوشی)

16-دکتر حبیب غلامی غیبی (چشم)

17-دکتر محمدرضا کدخدازاده  (رادیولوژیست)

18-دکتر مهرداد کلانتریان (پزشک عمومی)

19-دکتر علیرضا مرساقیان (پزشک عمومی)

20-دکتر رضا نجیب پور (پزشک عمومی)

21-دکتر محمد نوروزی زاده (پزشک عمومی)

22-دکتر پیام نقاش (چشم)

23-دکتر نیما یگانه (ارتوپد)

 

گروه دوم (علوم آزمایشگاهی) :

24-دکتر محمدرضا ابیض (پاتولوژی)

25-دکتر حبیب حبیبی مقدم (پاتولوژی)

26-دکتر عبدالکریم شیخی (ایمونولوژی)

27-دکتر علیرضا مجدی نسب (علوم آزمایشگاهی)

 

گروه سوم (دندانپزشکان) :

28-دکتر علی احسان باقری

29-دکتر یداله پیامی

30-دکتر رضا خورشیدی

 

گروه چهارم (داروسازان) :

 31-دکتر داود اسداله سلمان پور

32-دکتر محمد مجدی نژاد

 

گروه پنجم (مامایی) :

33-افسانه ترابی نیا (ماما)

 

گروه ششم (کارشناسان پروانه دار) :

34-مریم سادات لاری (فیزیوتراپی)

 

#کرونا_در_کمین_است

#همه_ماسک_بزنیم


١٢:٠١ - 1400/04/14    /    شماره : ١١٣٢٩    /    تعداد نمایش : ٢٣٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج





صفحه اصلي|ارتباط با ما|حریم خصوصی|سئوالات متداول|تماس با ما|نقشه سایت

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دزفول محفوظ می باشد
Copyright © 2012 Dezful University of Medical Sciences - All Rights Reserved